Telefonické domlouvání schůzek a navolávání kontaktů, které ušetří váš čas i finance

Bohaté dlouholeté zkušenosti z call centra ATODA nám pomáhájí při efektivním zajišťování, koordinaci a domlouvání obchodních schůzek s potenciálními zákazníky. Během více než 15leté působnosti jsme mnohým zákazníkům poskytli profesionální služby v oblasti vyhledávání nových zákazníků a domlouvání obchodních schůzek pro obchodní zástupce.

Navolávání schůzek

Naši operátoři pro vás v call centru odvedou časově náročnou práci a často nenáviděnou práci - vyhledávání zákazníků a domlouvání schůzek. Naše práce ušetří obchodníkům a manažerům množství času a vašemu podnikání značné množství financí. Protože obchodník je přínosem, když je u zákazníka a né když telefonuje v kanceláři.

Naší specializací je vyhledávání nových zákazníků, kteří podstatně přispívají k růstu vašeho podnikání. Víme, že každá firma má svá specifika, proto k domlouvání obchodních schůzek tedy přistupujeme vždy individuálně. Na postupech a scénáři hovoru se s klientem předem domluvíme tak, aby odpovídal jeho představám.

Výhoda
Bohaté zkušenosti
Máme reálné zkušenosti z malých i velkých projektů se všemi službami call centra již od roku 2005.
Výhoda
Férovost a otevřenost
Vždy usilujeme o kvalitní a dlouhodobou spolupráci, a uvědomujeme si, že toho nelze dosáhnout bez oboustranné spokojenosti.

Máte zájem o více informací? Napište nám!
Ozveme se vám obratem. Děkujeme!
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.

Copyright © 2024 - ATODA - Všechna práva vyhrazena - Zpracování osobních údajů